Mhp Balıkesir Haberleri

Mhp Balıkesir Haberleri

MHP Balıkesir İl Meclis Üyeleri ile İstişare Toplantısı Yaptı    

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Niyazı Tunç ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Komisyon Başkanı Mustafa Bilsem’in Başkanlığında Parti İl Binasında ‘’İl Geneli Belediye Meclis Üyeleri İstişare Toplantısı’’ gerçekleştirildi.

MHP Balıkesir’e Yeni Katılımlar Devam Ediyor

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, KAÇEP Başkanı, yönetimi ve 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Taha TUNUS ile birlikte İl Başkanlığı’nın tertip ettiği ‘’Sen Yoksan Bir Eksiğiz’’ temalı üye kabul töreni gerçekleştirildi.

MHP İl Başkanlığı, Balıkesir’de KAÇEP’i Kurdu

MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel yaptığı basın açıklamasında Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikalarının kurulduğunu açıkladı.

MHP Balıkesir Büyük Bir Katılımla Bursa Mitinginde Yer Aldı

MHP Balıkesir Büyük Bir Katılımla Bursa Mitinginde Yer Aldı

MHP Karesi İlçe Başkanlığı Aşure Hayrı Düzenledi

Milliyetçi Hareket Partisi Karesi İlçe Başkanlığı Muharrem Ayı vesilesiyle Aşure hayrı düzenledi.

Mhp İlçe İlçe Toplantılarına Bigadiç ve Sındırgı’da Devam Etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla düzenlenen Adım Adım 2023: İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarına Balıkesir Bigadiç ve Sındırgı ile devam edildi.

Başkan Yüksel:

MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel yazılı bir açıklama yaparak, son günlerde gündemde olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili gelişmeler hakkında sert cümleler kullandı. Başkan Yüksel: "Kuvayi Milliye Şehri Balıker'imizde gaflet satıp ihanet devşirmeye çalışanlara karşı uyanık olunuz. dedi.

MHP İl Başkanlığı'nın İftarında Sokaklar Yetmedi

MHP Balıkesir İl Başkanlığı Hisariçi mahallesinde açık alanda ve sokaklarda verilen iftar büyük ilgi gördü. Sokaklar iftara gelenler tarafından doldu taştı.

Mhp İftarlarına Altıeylül’de Devam Etti

Milliyetçi Hareket Partisi iftarlarına ve iftar sonrası etkinliklerine dün akşam da Altıeylül’de devam etti.

MHP Ramazan Gecelerini Dolu Dolu Yaşıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir teşkilatı Ramazan gecelerini dolu dolu yaşamaya devam ediyor. Bir akşamda birden fazla etkinlikte bulunan MHP Balıkesir teşkilatı, iftarlarda ve teravih sonraları vatandaşlarla birlikte olarak sohbetler yapıyor.

MHP Balıkesir Teşkilatı Türkeş’i Hayırla Andı

Alparslan Türkeş vefatının 25. Yıl dönümü nedeniyle tüm Türk dünyasında olduğu gibi Balıkesir’de de anıldı.

MHP ‘ANLATMA VE AYDINLATMA’ Toplantıları Bandırma VE Erdek'te Yapıldı

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla düzenlenen 'Adım Adım 2023: İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı Balıkesir'in Bandırma ve Erdek ilçelerinde yapıldı.

MHP Balıkesir’de Üye Kayıtları Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL Başkanlığında Üye Kayıt Programının 4.’sü gerçekleştirildi.

Ekrem Gökay Yüksel: 2023 Yılında MHP Balıkesir'de En Fazla Üyeye Sahip Parti Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi, Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel Başkanlığı’nda Üye Kayıt Programı’nın 3.’sü gerçekleştirildi.

MHP Balıkesir Gücüne Güç Katıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığında, üye kayıt programı gerçekleştirildi.