SON DAKİKA

Gündem

Gündem Haberleri

BİGADİÇ TARIMA DAYALI İHTİSAS TOPLANTISI

Bigadiç Tarıma Dayalı İhtisas Toplantısı gerçekleştirildi

BALIBEK: 'ALTIEYLÜL'E ADAYIM'

Esin Balıbek CHP Altıeylül Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunun ardından düzenlediği basın toplantısında teşkilat üyeleri ve basınla bir araya geldi

BALBUCKS İKİNCİ ŞUBESİNİ AVLU’YA AÇIYOR

Gençlerin, fenomenlerin ve ünlülerin uğrak noktası haline gelen BALBUCKS’ın ikinci şubesi, Avlu Yaşam Merkezi’nde açılacak. Başkan Yücel Yılmaz’ın vizyonuyla hayata geçirilen BALBUCKS kafeler, yoğun istek üzerine ilerleyen zamanda 20 ilçenin tamamında şubeleşecek.

BALIKESİR KOCASEYİT HAVALİMANININ ÖZEL MİSAFİRLERİ

Hamiyyet Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri Balıkesir Kocaseyit Havalimanında unutulmaz bir gün yaşadılar.

Hasan Basri Çantay Vefat Yıldönümünde Anıldı

Geçen Yüzyılın Alpereni, Fikir ve Hareket Adamı Balıkesirli Üstad Hasan Basri Çantay  59. Vefat Yıldönümünde düzenlenen bir panelde anıldı.

HAVRAN’A 500 MİLYONLUK YATIRIM

Havran’a yaklaşık 500 milyon liralık yatırım yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Havran Ovası 2. Kısım Tarımsal Sulama Proje ile Havran’nın sulama kapasitesini 3 bin 37 hektardan 5 bin 904’e çıkarıyor.

KARESİ İHA ÜSSÜ’NDE SONA DOĞRU

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Milletvekili İsmail Ok, İl Başkanı Mehmet Aydemir, İlçe Başkanı Hakan Aka ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Bilsem ile birlikte Karesi Belediyesi İnsansız Hava Aracı Uygulamalı Eğitim ve Teknoloji Merkezi inşaat çalışmalarını inceledi. Tesis önümüzdeki haftalarda hizmete alınacak.

“Hedef Engelsiz Bir Balıkesir” 

3 Aralık Engelliler Günü sebebiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Engellilere Hizmet Eden Kurum ve STK’lar ile Engellilerin katıldığı yemeğe renkli görüntülere sahne oldu.

SARI ‘ÇALIŞMA BAKANI EKONOMİK KRİZ ORTAMINDAN BİHABER’

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’a tepki gösterdi.

VATANDAŞA ASGARİ ÜCRETİ SORDUK...

VATANDAŞA ASGARİ ÜCRETİ SORDUK...

Canbey; “Gerçek engel; engellileri eksik gören kalplerdedir

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Canbey; “Çağdaş ve sosyal devlet olma anlayışımızın gereği olarak, engelli kardeşlerimizin sorunlarının çözümü için çalışmak her zaman önceliğimiz olmuştur.” dedi.

KARESİ’DE İLAÇLAMA 7/24 SÜRÜYOR

Karesi Belediyesi, haşere ile hızlı ve etkin bir şekilde mücadele hedefiyle başlattığı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Planlanan çalışmalar dışında 444 99 10 numaralı İletişim Merkezi’ne ilaçlama konusunda gelen talepler de 7/24 esasıyla çalışan ekiplere iletilerek hızla çözümü sağlanıyor.

SARI:”DEVLETİN ŞEFKATLİ ELİ MAĞDUR VATANDAŞLARIMIZA DEĞMELİ”

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Balıkesir Körfez Bölgesini etkileyen yoğun yağışlar nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlara Balıkesir Valiliği’nin ve yetkili bakanlıkların maddi yardım yapması konusunda çağrıda bulundu.

KAR YAĞIYOR OĞUL, MİLLET MALIDIR ZİYAN OLMASIN

Yolsuzlukların, hırsızlıkların, ahlaksızlıkların arttığı bir dönemde ecdadın kahramanlığı, vatan-millet sevgisi nasılmış anlaşılsın istedim.

BİK Genel Müdürü Erkılınç: “Yanlış yollara tevessül edenler kendilerini kandırıyor”

Basın İlan Kurumu (BİK) 32. Dönem 4. Genel Kurul Toplantısı, Genel Müdür Cavit Erkılınç’ın konuşması ile başladı. Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç, BİK Analitik dijital ölçümleme sisteminin sorunsuz çalıştığını, kimin gerçek, kimin sahte trafik ürettiğini bildiklerini söyledi.

BAŞKAN AYDEMİR:” TEŞKİLAT OLARAK SEÇİMLERE HAZIRIZ”

Geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığına atanan Mehmet Aydemir, Kendisine hayırlı olsun ziyaretine giden Balıkesir Haber TV’ye bir açıklama yaparak; hem başkanlık sürecini hem de önümüzdeki yerel seçimleri değerlendirdi.

VATANDAŞLARA PAZAR FİYATLARINI SORDUK...

????Balıkesir HaberTv Ekibi olarak vatandaşlara pazar fiyatlarını sorduk.. ‼️FİYATLAR YÜKSEK Mİ? ‼️PAZARCI ŞİKAYETÇİ.. ‼️VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ… ????Vatandaş fiyatları yüksek bulduğunu belirtirken, pazarcı bir şey kazanamadığını söyledi.

Büyükşehir Meclisi’nde tüm bütçeler oy birliğiyle belirlendi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerinin 2024 yılı bütçeleri belli oldu. Tüm bütçeler meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edildi. Büyükşehir’in bütçesi 12 milyar olarak belirlenirken, ilçe belediyeleri de dâhil, Balıkesir 23 milyar 452 milyon 583 bin 431 liralık bir bütçeyle yönetilecek.

KARESİ’DE AÇILIŞLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Karesi Belediyesi’nin yatırımları bir bir açılıyor. Maltepe Mahallesi Semt Spor Sahası düzenlenen tören ile hizmete alındı. Akrobatik basketbol gösterisinin de sunulduğu açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Toplam 2036 haber.