Siyaset Haberleri

Siyaset Haberleri

Gelecek Partisi Eski İl Başkanı Ak Partiye Geçti

Balıkesir Gelecek Partisi Kurucu İlçe Başkanlığı yapan ve İl Başkanlığı görevini yürüten Ali Ünal geçtiğimiz günlerde Genel Merkezin izlediği siyasetten duyduğu rahatsızlık nedeniyle partisinden istifa etmişti. AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle, AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın taktığı rozetle AK Parti saflarına geçti.

MHP KARESİ MECLİS ÜYESİ GÖKTUĞ ŞEREMETLİ İFTAR VERDİ

Balıkesir’de Ülkücü camianın duayen ismi olan, gazeteci yazar Sıtkı Şeremetli’nin oğlu MHP Karesi Belediye Meclis Üyesi Göktuğ Şeremetli işyeri Gökşer Otomotiv önünde iftar verdi. Şeremetli ailesinin akrabaları, dostları ile siyaset, basın ve iş dünyasının katıldığı iftar samimi bir ortamda gerçekleşti. İftar sonrası misafirler duygu ve düşüncelerini Balıkesir Haber TV’de dile getirdiler…

SITKI ŞEREMETLİ – KÖŞE YAZISI

SEÇİME GİDERKEN SİYASET VE BASIN DÜNYASINDA YER ALAN ŞEREFSİZ ASALAKLARA DİKKAT EDİN!

Balıkesir’in Meydanı (10 Mart 2023) Yeni Bölüm

Balıkesir’in Meydanı (10 Mart 2023) Yeni Bölüm

Sıtkı Şeremetli – Köşe Yazısı

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR! TÜRKİYE VE BALIKESİR'DE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Sıtkı Şeremetli – Köşe Yazısı

SİYASET, RÜZGÂR VE YAPRAK

Faik Tunay “Türkiye’nin En Etkili Silahı Tarım ve Gençlerimizdir”

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Faik Tunay Balıkesir'e bir ziyarette bulundu.

İyi Parti Balıkesir’de Hasan Fehmi Yörük Adaylığını Açıkladı

İyi Parti İl Başkanlığı için adaylık süresi devam ederken ikinci aday belli oldu.

Göktuğ Şeremetli: ''Balıkesir Sevdamız, Türkiye Davamızdır”

Balıkesir MHP Karesi Belediye Meclis üyesi, Balıkesirspor As Başkanı, iş adamı Göktuğ ŞEREMETLİ BALIKESİR HABER TV’nin sorularını cevapladı.

Canbey CHP’yi Vizyonsuzlukla Suçladı 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, "Vizyon diye yabancı insanları milletin önüne sunmak, siyaseten tükenmişliğin, CHP'deki acziyetin ve kadrosuzluğun fotoğrafıdır." dedi.

Atabis Bisiklet Grubu Faaliyetlerini Anlattı

Balıkesir siyasetine ve basınına uzun yıllar hizmet veren Hulusi Yılmaz’ın Tarihi Köy Kahvesi’nde mola veren Atabis Bisiklet Grubu ile sıcak bir sohbet gerçekleştirdik.

Sıtkı Şeremetli – Köşe Yazısı

SİYASETÇİ VE DAVA ADAMI ARASINDAKİ FARK KAVAK İLE KABAK ARASINDAKİ FARK GİBİDİR

Sıtkı Şeremetli – Köşe Yazısı

UCUZ GÜNLÜK SİYASET ADINA ECDADINA, TARİHİNE KÜFREDENLERE LANET OLSUN!

Ahmet Edip Uğur Vefatının Yıl Dönümünde Anıldı

Balıkesir siyasetinin önemli değerlerinden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kurucu Belediye Başkanı ve DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Edip Uğur vefatının yıldönümünde yapılan hayırlarla anıldı.

Başkan Yılmaz ve Başkan Orkan'dan Ankara'da Kurtdere Daveti

12-13-14 Ağustos tarihlerine yapılacak olan Geleneksel Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri öncesi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yağlı Güreş Birliği Başkanı Yücel Yılmaz ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Ankara'da bir dizi ziyarette bulundu. Başkanlar, bakanlar, siyasetçiler ve yöneticileri kırmızı dipli mum ile güreşlere davet ettiler.

CHP Mitingle İlgili Basın Açıklaması Yaptı

CHP Balıkesir İl Başkanlığı, parti genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Balıkesir’de gerçekleştireceği “milletin sesi” mitingine vatandaşları davet etmek amacıyla basın açıklaması düzenledi.

Eski Milletvekili Turan Çömez’den  Siyasete Dönme Hareketleri 

Kuruluşundan itibaren Ak Parti içinde hareket eden ve Balıkesir Milletvekili olan Turan Çömez Gönen’de etkinlikte bulunan İyi Parti İl ve İlçe yöneticileriyle birlikte oldu.

Burhaniye EMITT’te Kapılarını Açtı

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) kapılarını ziyaretçilere açtı. Burhaniye’nin tanıtımının yapıldığı fuarda, Başkan Deveciler, hazırlanan stantta Belediye Başkanları ile birlikte, siyaset ve iş dünyasından birçok misafiri ağırladı.