Gönülleri Birleştiren İftar

Vali Hasan Șıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte iftar sofralarının başrolünde sevgi olan Ramazan Ayının her gününde Balıkesirlileri adeta bağrına basıyor. İnsan odaklı projelerle toplumun birçok kesimine dokunan Vali Şıldak engelli bireylerle iftar programında bir araya geldi.

PAYLAŞ

Vali Hasan Șıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte iftar sofralarının başrolünde sevgi olan Ramazan Ayının her gününde Balıkesirlileri adeta bağrına basıyor. 

İnsan odaklı projelerle toplumun birçok kesimine dokunan Vali Şıldak engelli bireylerle iftar programında bir araya geldi.

Vali Şıldak cıvıl cıvıl çocuk seslerinin yankılandığı programa katılımları dolayısıyla misafirlerine teşekkür etti. Şıldak, "Ramazan Ayının bu güzel akşamında, hayata farklı açılardan bakan ve yaşayan siz özel misafirlerimizle bir arada olmak bizler için büyük bir onurdur. Engelli vatandaşlarımız çeşitli zorluklarla, fedakarlıklarla hayata tutunmak, sosyal ilişkilerini devam ettirmek, aileleriyle kentlenerek ayakta durmak için büyük mücadele veriyor. Devletimiz de bütün imkanlarıyla sizin yanınızda olmaya, sizi kucaklamaya, hizmetleriyle sizi bir nebze olsun rahatlatmaya çalışıyor. Elbette bu zorlukları yaşayan sizlersiniz. Bizim de size yaklaştığımızda davranışlarımızda bir eksiklik olursa bunu hoş görmenizi istiyoruz. Unutmayın ki  gönlümüz hep sizinle. Her zaman yanınızda olduğumuzu, kapımızın her zaman sizlere açık olduğunu ve insanlarımızın hizmetinde olmaktan mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum." şeklinde konuştu. 

Gönülleri Birleştiren İftar

Balıkesir Ögretmenevinde gerçekleştirilen iftar programına Vali Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak'ın yanı sıra Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tarık Hekimoğlu, İl Müftü Vekili Ahmet Altacı, İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Serkan Kadir Keskin, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost katıldı.

Gönülleri Birleştiren İftar

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN