Haberler / Yaşam / Vali Şıldak'tan Hayırsever Bolluk'a Ziyaret Vali Şıldak'tan Hayırsever Bolluk'a Ziyaret Vali Hasan Şıldak, yaptığı katkılarla eğitim alanına güç kazandıran Hayırsever Mehmet Bolluk'u ziyaret etti. PAYLAŞ 28.09.2022 12:00 Güncelleme: 28.09.2022 12:00 Vali Şıldak, yaptığı anlamlı destekleri dolayısıyla Hayırsever Bolluk'a eğitim şehri Balıkesir'in emin adımlarında kalıcı izler bıraktığını söyledi. Hayırsever Mehmet Bolluk samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret dolayısıyla Vali Şıldak'a teşekkür etti. HABERİ PAYLAŞ: İlk Yorum Yazan Sen Ol! BUNLARA DA BAKIN Büyükşehir Belediyespor, Valorant Espor Takımı Kurdu ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLER, YETENEKLERİNİ BALMEK’LE KEŞFEDİYOR 43 ŞÜPHELİ YAKALANDI BAŞKAN AKIN, ERDEK’TE 20 BİN ZEYTİN AĞACINI SUYA KAVUŞTURDU Gençler, Üniversite Tercihini Büyükşehir İle Yapacak Başkan Akın’dan Başkan Yavaş’a Nezaket Ziyareti Çok Okunanlar 1 Serkan Sarı : “Açlık Sınırı Asgari Ücreti Ezip Geçiyor” 2 2. ALTIEYLÜL LAVANTA GÜNLERİ'NE DAVETLİSİNİZ 3 Tarihi Çınaraltı Çay Bahçesi yeniden açıldı 4 BBB’ye Balıkesirli ve Tecrübeli Bir Bürokrat Getirildi 5 BAÜN Hastanesi Hasta ve Ameliyat Sayılarında Rekor Kırıyor 6 Başkan Akın, Ayvalık’ın Su Sorununu Tarihe Gömecek İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Milletvekili Canbey:"Bizim Yarım Kalan İşimiz Olmaz!” KAPIDAĞ’IN İNCİSİ OCAKLAR’A… DAHA FAZLA LÖSEV Paylaştıkça Mutluluklar Çoğalıyor TOBB Marmara Bölge Toplantısı Balıkesir'de Gerçekleştirildi Balıkesir, can dostlara sahip çıkıyor Özgür Özel: Ahmet Akın’ın Makam Kahvesini İçmeyi Çoktan Hak Ettik BBB Denizleri Hayalet Ağlardan Arındırıyor